عشق(قسمت ششم)

علل گرایش برخی دختران به مردان پست فطرت<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

1-     فقدان اعتماد به نفس و عزت نفس خود مردان. مردان کمرو از آنکه به دختر مورد علاقه خود نزدیک شده و احساسش را بیان کنند هراس دارند. اما هنگامی که نزدیک دختر مورد علاقه خود نمیشنوند و یا احساسشان را برای آن دختر بیان نمیکنند، چگونه انتظار دارند آن دختر متوجه آن گردد؟ و یا زمانیکه برای خودشان ارزش و احترامی قائل نیستند، چگونه انتظار احترام از دیگران باید داشته باشند؟

2-     مردان خیلی خوب بدنبال زنان خیلی خوب هستند اما معمولاً زنان خیلی خوب نیز مانند مردان خیلی خوب کمرو میباشند. اکنون چگونه ممکن است دو فرد کمرو جرأت آن را پیدا کنند و به یک دیگر نزدیک شوند و باب صحبت  را بگشایند؟ همین موقع است که مردان پررو و بی کلاس از راه میرسند و دختر زیبا را از آن خود میکنند.

3-     اعتماد بنفس پایین خود دختر. دخترانی که جذب مردان شرور می گردند معمولاً خودشان از اعتماد بنفس پایینی برخوردارند و همین مسئله سبب می گردد آنها رابطۀ هم وابسته ای  با مردان بد برقرار کنند. معمولاً به مردان خوب اعتماد ندارند و به آنها خیانت  می کنند چون می پندارند لیاقت اینگونه افراد را ندارند و یا رابطه آنها بزودی زود از هم خواهد پاشید. اما به مردان بد اعتماد میکنند و دوستشان می دارند چون این مردان مرتباً آنها تحقیر کرده و بی ارزش بودن آنها را گوشزد میکنند. برخی اوقات دختران نه بخاطر آنکه به اینگونه افراد دلبستگی دارند به رابطه خود ادامه میدهند، بلکه تحمل این موضوع را ندارد که مرد خواهان او نمیباشد و اینگونه میپندارد که هرگاه فردی وی را طرد کند بی شک وی بی ارزش است بنابر این می کوشد نظر وی را تغییر دهد.

4-     اما خود مردان بد و شرور به خاطر آن که برای دیگران و احساسات آنها ارزشی قائل نمی باشند و طوری رفتار می کنند که گویی پادشاه جهان هستند. از طرفی چون به دختران بی اعتنایی میکنند همین عامل بر اساس قانونی که هر چیزی که کمیاب باشد مردم بیشتر دنبال آن میروند، دختران بیشتر خواهان آنان می گردند. از طرف دیگر آنها زود مأیوس نمیشوند و هر گاه دختری آنان را طرد کرد، بدنبال دختر دیگری می روند اما مردان نجیب با شنیدن جواب رد بسرعت مدیوس میشوند. از طرفی افراد شرور اعتماد بنفس کاذبی را به نمایش میگذارند و یا دست به کارهای مخاطره امیز میزنند که همین مسئله دختران را فریب داده و جلب خود می کند. بعلاوه چون افراد شرور چنین به نظر میرسند که از هیچ چیز نمی هراسند و توانایی دفاع در برابر هر فردی را دارند، دختران ترسو و فاقد اعتماد بنفس جذب انها میشوند.

5-     خود دختر شرور و لاابالی است. هر کسی مایل است با هم نوع خود رابطه برقرار کند. بنابراین جای تعجب ندارد که اینگونه دختران تنها جذب مردان لاابالی خواهند شد.

6-     برخی اوقات دختران و زنان بر اساس طبیعتشان تمایل دارند مشکلات و ناراحتی های مردان بدکردار و شرور را حل و فصل کنند و در واقع نقش یک مادر ناجی و پرستار را برای آنان ایفا کرده و در واقع فرشته نجات انها گردند بهمین خاطر خود را قربانی اینگونه مردان میکنند.

7-     مردان نجیب و خوب با تمام ویژگیهای خوبشان معمولاً افراد کسل کننده می باشند. انها دست به کارهای مخاطه آمیز و ماجراجویانه نمی زنند که دختران را تحت تأثیر خود قرار دهند.

8-     دختران سطحی نگر. این گونه دختران ممکن است بسیار زیبا باشند اما تنها به ظواهر اهمیت میدهند مانند: پول،ظاهر و مقام. آنها تنها میخواهند به همردیفان خود فخر فروخته و خودنمایی کنند. بنابراین با مردی که دارای ثروت و مقام و یا ظاهر خوبی باشد به هر قیمتی و حتی اگر آن مرد بی شخصیت و لاابالی و بد رفتار باشد رابطه برقرار میکند.

9-     بنابراین زیاد خوب بودن هم پسندیده نیست. بهتر است مردان خوب اندکی هم از خود: جرأت، اعتماد به نفس، جذبه و ماجراجویی نشان دهند.

/ 0 نظر / 3 بازدید